Esenler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenler evden eve nakliyat

esenler
esenler evden eve nakliyat

İstanbul’un Avrupa yakası olarak isimlendirilen bölgesi, nüfus yoğunluğunu genellikle iş dolayısıyla barındıran bir bölgedir. Bu sebep ile insanların bu bölge içerisinde bulunan semtler arasında sıkça ev değiştirdiğini görürüz. Özellikle son dönemlerde bu durum daha sık bir şekilde yerine getiriliyor. Bunun en büyük sebebi ise hem nakliyat firmalarının daha uygun fiyatlara hizmet vermesi hem de insanların bu konu hakkında bilinçlenmesinden kaynaklıdır. Özellikle daha önce bir ya da birkaç kere ev taşıyıp pişman olan kişiler bu tarz evden eve nakliyat işlemlerini bir kere daha yapmak istemezler. Eğer siz Esenler içerisinde evden eve nakliyat hizmeti veren bir kurum arıyorsanız bu konuda zorlanmayacağınızı bilmeniz gereklidir. Çünkü Esenler gibi büyük semtler içerisinde bu tarz nakliyat hizmetlerini veren kurumların sayısı oldukça fazladır. Eğer bu konu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz İnternet üzerinden detaylı bilgilere de ulaşmanız mümkündür. Ancak şunu bilmenizde fayda olacaktır; evden eve nakliyat hizmeti veren her şirket farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Kimi daha titiz çalışırken kimi istediğiniz titizlikte çalışmaz. Bu durumu belirleyen en büyük unsur da sizin ödediğiniz para miktarıdır.

Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat hizmetlerini kendi içerisinde ayıran bazı unsurlar var. Çok profesyonel bir şekilde çalışma anlayışı olan firmalar genellikle size verdikleri evden eve nakliyat hizmeti sırasında eşyalarınızın sigortasını yapar. Bu ne demek oluyor derseniz, herhangi bir eşyanız taşınma sırasında zarar görürse bunun maddi karşılığını size iade eder. Ayrıca profesyonel nakliyat şirketleri eşyalarınızın taşınmadan önce paketlenme, gerekli planlama ve benzeri hizmetleri de sizlere sağlar. Bu paketleme işlemi çok önemli ve detaylı bir işlemdir. Çünkü çevrenizde eşya taşıyan insanlara dikkatli bir şekilde bakarsanız, evden eve nakliyat işlemleri sırasında ya eşyalarına zarar vermişlerdir ya da evlerine. Hacim olarak büyük olan eşyaları taşırken eve zarar verme durumu daha yüksektir. Bir buzdolabını eve sokarken kapı kirişlerini ve duvarları çizmek hatta alçıpen olan yerleri derin şekilde yaralamak genel hataların başında gelir. İşte evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar size tüm bu sorunların garantisini verir.
Esenler’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Esenler’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

 

Author admin
Neden bu işi yapıyoruz..? Akser nakliyat geçmişi 1987 ‘lere dayanan güvenilir ve kurumsal bir firmadır.Evden eve nakliye işinde ve birçok sektörde üstün kaliteli hizmetiyle elde etmiş olduğu başarılarıyla ve bütün gücüyle evden eve nakliyat işine yönelmiştir. Evden eve nakliyatın ve eşyaların taşınması işlerinin ne kadar zor ve önem isteyen bir iş olduğunu hepimiz gerekçesiz biliyoruz ama akser nakliyatın geliştirdiği profesyonel taşımacılık diye adlandırdığımız taşıma sistemiyle taşınmanın ne kadar kolay ve eğlenceli bir iş haline döndüğünü siz değerli müşterilerimizde size hizmet verdiğimizde farkında olacaksınız .1987′ de istanbul da bu işe başlayan firmamızın kurucusu mehmet akser YOZGAT plakalı 1990 model doç S6000 markalı on teker bir kamyon alarak evden eve nakliyat işine tam teşkilatlı bir şekilde başlamıştır. Gelişen ve hergün büyümekte olan metropol şehire ayak uyduran akser evden eve nakliyat yaygın müşteri kitlesiyle size sigortalı ve kaliteli hizmeti her zaman vermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın