Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Güvenilir Nakliye

büyükçekmece evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat ile pratik ve güvenilir nakliyecilik müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ile sunulmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta rakiplerimizden farklı bir hizmet politikası ile taşımacılık sunmaktayız. Firmamıza teslim edilen eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma ve paketleme yapılarak bir adresten diğer adrese ulaştırılmaktadır. Taşımacılık sektöründe uzun süredir var olan firmamızın hizmet politikası; zararsız halde, teslim aldığımız eşyalarınızı bir noktadan diğer noktaya ulaştırmaktır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat taşınma esnasında anlaşılan saatte ve tarihte deneyimli ekibimiz ile sizin vereceğiniz adrese gelerek nakliye işinizi gerçekleştirmekteyiz. Mobilyalarınız taşıma elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde parçalara ayrılarak; mobilyalarınızın her parçası düzen ve özenle sarılarak yükleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız minimum kayıp ile taşınması için farklı yöntemler uygulayarak eksiksiz ve hatasız şekilde teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık esnasında muhafaza işlemleri!

Taşımacılık esnasında sizin de bildiğiniz gibi eşyalarda çarpmalar ve vurmalar ile darbeler olabilmektedir. Bu darbelerin önüne geçmek için; mobilya parçalarınız battaniyelere sarılarak taşınmaktadır. Olası çarpma ve çizilme gibi hususlara özel tedbirler alarak eşyalarınıza zarar vermekten kaçınırız. Sarma işlemlerinde zaman zaman farklı malzemeler kullanılmaktadır. Küçük ahşap parçaları eşyalarınız streçle ile kaplanarak araçlarımıza yüklemeyi gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık işlemini en hızlı ve en dikkatli şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetinizi garanti yemekteyiz. Büyükçekmece evden eve nakliyat Farklı eşyalarınız için köpükler kullanarak kırılmalara karşı eşyalarınızı garanti altına alırız. Yılların verdiği deneyim ve çalışma prensibi ile taşımacılık hizmetini en üst noktada hizmet kalitesi ile birleştirerek size çözümler sunmaktayız. En hassas eşyalarınız avizeler iniz ve aydınlatma lambalarınızın taşıması özenli ve hassasiyet gösterilerek yapılmaktadır.

Taşımacılıkta kalite!

Büyükçekmece evden eve nakliyat taşımacılıkta güven ve müşteri memnuniyeti esasını benimsemektedir. Avantajlı ödeme seçenekleri ve size özel müşteri indirimleri için sitemizdeki iletişim numarasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü taşımacılık ile yılların tecrübesi bir araya gelerek nakliyecilik sektöründe ilerliyoruz. Kaliteli hizmet ile avantajlı fiyatların bir arada bulunduğu politikamız ile sizlere müşteri memnuniyetini sunuyoruz. Dönemsel kampanyalarımızı takip ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel taşımacılık çözümleri ve uygun fiyatlar için bize ulaşın. Nakliye istekleriniz için İnternet sitemizi inceleyerek bize başvuruda bulunun.

İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

 

Author admin
Neden bu işi yapıyoruz..? Akser nakliyat geçmişi 1987 ‘lere dayanan güvenilir ve kurumsal bir firmadır.Evden eve nakliye işinde ve birçok sektörde üstün kaliteli hizmetiyle elde etmiş olduğu başarılarıyla ve bütün gücüyle evden eve nakliyat işine yönelmiştir. Evden eve nakliyatın ve eşyaların taşınması işlerinin ne kadar zor ve önem isteyen bir iş olduğunu hepimiz gerekçesiz biliyoruz ama akser nakliyatın geliştirdiği profesyonel taşımacılık diye adlandırdığımız taşıma sistemiyle taşınmanın ne kadar kolay ve eğlenceli bir iş haline döndüğünü siz değerli müşterilerimizde size hizmet verdiğimizde farkında olacaksınız .1987′ de istanbul da bu işe başlayan firmamızın kurucusu mehmet akser YOZGAT plakalı 1990 model doç S6000 markalı on teker bir kamyon alarak evden eve nakliyat işine tam teşkilatlı bir şekilde başlamıştır. Gelişen ve hergün büyümekte olan metropol şehire ayak uyduran akser evden eve nakliyat yaygın müşteri kitlesiyle size sigortalı ve kaliteli hizmeti her zaman vermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın