Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sigortalı ve Teknolojik Evden Eve Nakliyat

beyoğlu evden eve nakliyat
beyoğlu evden eve nakliyat

Farklı sebeplerden dolayı birçok insan evlerinden taşınmak zorunda kalıyor. Bazen kişiler daha iyi ve büyük bir eve taşınmak isterken bazen de sebep çiftlerin evlenmesi oluyor. Tüm bu durumlarda çok rahat bir biçimde taşımacılık işlemleri için Beyoğlu evden eve nakliyat firmaları tercih edilebiliyor. Bu tercihlerinde kişiler firmanın kalitesini incelerken araçlarında ki imkanlara ve müşterilere verdiği değere bakıyor. Beyoğlu evden eve nakliyat firması sunduğu asansörlü taşımacılık sistemi ile birlikte eviniz kaçıncı katta olursa olsun aynı fiyata işlemleri gerçekleştiriyor. Asansörler evlerin pencere ya da balkon gibi dışarıya açılan alanlarına dayanırken bu alanlardan istenilen her eşya kamyonlara yüklenebiliyor.

Evden Eve Taşımacılıkta Sigorta

Taşımacılık işlemleri sürekli olarak riskli bir işlem olarak görülüyor. Birçok teknolojik cihaz ve kırılabilir malzeme taşıma anında zarar görüyor. Bu sebeple de son dönemde Beyoğlu evden eve nakliyat firmaları taşımacılık işlemleri öncesinde evleri sigorta altına alıyorlar. Böylece taşımacılık anından herhangi bir eşyaya zarar gelirse firma rahat bir biçimde bu bedeli eşya sahiplerine veriyor. Bu işlem sayesinde de kişilerin taşımacılık işlemlerinde herhangi bir ek masraf ödemesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ayrıca asansörlü sistem kullanıldığından Beyoğlu evden eve nakliyat işlemlerinde evin diğer kısımlarına da zarar verilme ihtimali olmuyor.

Eşya Kolileme Hizmeti

Bazı kişiler taşınacakları zaman Beyoğlu evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçerek nakliyat için randevu alıyorlar. Ancak bu randevu zamanına kadar evdeki eşyaları kolilecek kadar zamanları da olmayabiliyor. Bu durumda nakliyat firması kolileme hizmeti de sunuyor. Profesyonel ekipler özel koliler ve bantlar ile birlikte evlere gelerek her eşyaya göre farklı ebatlarda kolileri kullanıyorlar. Bu işlem sonrasında eşyaların taşınması çok kolay bir şekilde gerçekleşirken taşıma işlemlerinde kutuların açılması ya da içerisinde ki ürünün zarar görmesi söz konusu olmuyor.

Firma ile telefon aracılığıyla iletişime geçen kişiler ilk etapta nasıl bir hizmet almak istediklerini söyledikten sonra adreslerini vererek uygun bir gün belirliyorlar. O gün içerisinde belirlenen saatte de özel asansörlü araçlar kapının önünde taşımacılık işlemi için hazır bekliyor.

İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

 

Author admin
Neden bu işi yapıyoruz..? Akser nakliyat geçmişi 1987 ‘lere dayanan güvenilir ve kurumsal bir firmadır.Evden eve nakliye işinde ve birçok sektörde üstün kaliteli hizmetiyle elde etmiş olduğu başarılarıyla ve bütün gücüyle evden eve nakliyat işine yönelmiştir. Evden eve nakliyatın ve eşyaların taşınması işlerinin ne kadar zor ve önem isteyen bir iş olduğunu hepimiz gerekçesiz biliyoruz ama akser nakliyatın geliştirdiği profesyonel taşımacılık diye adlandırdığımız taşıma sistemiyle taşınmanın ne kadar kolay ve eğlenceli bir iş haline döndüğünü siz değerli müşterilerimizde size hizmet verdiğimizde farkında olacaksınız .1987′ de istanbul da bu işe başlayan firmamızın kurucusu mehmet akser YOZGAT plakalı 1990 model doç S6000 markalı on teker bir kamyon alarak evden eve nakliyat işine tam teşkilatlı bir şekilde başlamıştır. Gelişen ve hergün büyümekte olan metropol şehire ayak uyduran akser evden eve nakliyat yaygın müşteri kitlesiyle size sigortalı ve kaliteli hizmeti her zaman vermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın