Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

bahcelievler
bahçelievler evden eve nakliyat

  İnsanlar, taşınırken veyahut bir yerden başka bir yere eşya göndermek istedikleri zaman nakliyat firmalarından yardım alırlar. Nakliyat firmaları, bir eşyanın bütün mes’uliyetini alarak Türkiye sınırlarındaki her il ve ilçeye göndermekle mükelleftir. Lojistiğin küresel açıdan önemli bir hale gelmesiyle beraber hareketlenen Bahçelievler Nakliyat Firmaları da; belirlemiş oldukları hedefler doğrultusunda birtakım stratejiler uygulayarak bu hareketlilikten karlı çıkmaya çabalamışlardır.
Büyük bir uğraş vererek sektöre ivme katan Bahçelievler Nakliyat Firmaları; müşterilerinin eşyalarının kontrollerini eksiksiz yapar, herhangi bir problem olmadığı anlaşıldığı zaman depolara alınır ve hemen her nakliyat firması, müşterilerinin ürünlerini sigortalayarak herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılınca maddi anlamda destek sağlamakta ve müşterilerin maddi bir zarar altına girmelerine izin vermemektedir . Bu amaçla ürün el değiştirene kadar devamlı olarak sayımları gerçekleşir, herhangi bir eksik görülmesi durumunda rapor tutularak, eksikliğin telafisi için çareler aranır. Müşterilerin ellerinde bulunan malzemeleri bir yerden diğer yere gönderme süreleri genellikle bir- iki günden fazladır, bu yüzden de Bahçelievler Nakliyat Firmalarının depolarında saklanır ve müşterilerin istek ve arzuları dahilinde paketlenip, dağıtımları gerçekleştirilir.
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat firmaları için zaman kavramı son derece önemlidir, başka bir deyişle ürünün son kullanma tarihi saklama koşulları büyük önem arz etmektedir . Örneğin; sebze meyve gibi çabuk bozulacak bir ürünün muhafaza ve taşınma süreci oldukça önemlidir, bu yüzden de gerek soğuk hava depolarında gerekse müşterinin eline ulaşana dek kullanılan araçta sıcaklık/soğukluk dengesi iyi ayarlanmalıdır, bu konuda belirleyici unsur ürünün cinsidir. Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmaları; çalışma sahalarını küçük bir merkez olarak algılamamış gerek ulusal gerekse uluslar arası birçok nakliyat firmasıyla boy ölçüşecek seviyeye gelmek için kendilerini ve kaynaklarını geliştirmiştir.

Bahçelievler’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Bahçelievler’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

 

Author admin
Neden bu işi yapıyoruz..? Akser nakliyat geçmişi 1987 ‘lere dayanan güvenilir ve kurumsal bir firmadır.Evden eve nakliye işinde ve birçok sektörde üstün kaliteli hizmetiyle elde etmiş olduğu başarılarıyla ve bütün gücüyle evden eve nakliyat işine yönelmiştir. Evden eve nakliyatın ve eşyaların taşınması işlerinin ne kadar zor ve önem isteyen bir iş olduğunu hepimiz gerekçesiz biliyoruz ama akser nakliyatın geliştirdiği profesyonel taşımacılık diye adlandırdığımız taşıma sistemiyle taşınmanın ne kadar kolay ve eğlenceli bir iş haline döndüğünü siz değerli müşterilerimizde size hizmet verdiğimizde farkında olacaksınız .1987′ de istanbul da bu işe başlayan firmamızın kurucusu mehmet akser YOZGAT plakalı 1990 model doç S6000 markalı on teker bir kamyon alarak evden eve nakliyat işine tam teşkilatlı bir şekilde başlamıştır. Gelişen ve hergün büyümekte olan metropol şehire ayak uyduran akser evden eve nakliyat yaygın müşteri kitlesiyle size sigortalı ve kaliteli hizmeti her zaman vermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın